Kameralara Yakalanan 5 UÇAK KAZASI | Feci Kazalar

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

Kameralara Yakalanan 5 UÇAK KAZASI | Feci Kazalar

Kameralara Yakalanan 5 UÇAK KAZASI | Feci Kazalar

Anasayfa » Araçlar-Kazalar » Kameralara Yakalanan 5 UÇAK KAZASI | Feci Kazalar

Kameralara Yakalanan 5 UÇAK KAZASI | Feci Kazalar – Uçakların kazasını kameralarla kayıt yapan kişiler ilginç bir şekilde kaydedebilmişler. Uçak düşmesi görüntülerini gösterdiğim ve nasıl olduklarını anlattığım bu videoyu izlediyseniz teşekkür ediyorum. Beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın. Yorumlarınızın hepsine cevap vereceğim.

Kameralara Yakalanan 5 Uçak Düşmesi

5.
Bir kişi, 24 Ekim 2016’da meydana gelen bir çarpışmayı görüntülüyor. Uçak, inanılmaz bir hızda alçaLmaya başlıyor. Uçak çarpıştığında video donuyor, ancak sonradan meydana gelen patlamayı görüyoruz. Daha sonra, düşen uçağın, bir gümrük misyonu üstlendiği iddia edilen Fransız gizli servisinin beş üyesi olduğu ortaya çıktı. Bir yolcu, yangının videosunu havalimanındaki başka bir uçaktan, uçağın düştüğü pistte yakalıyor. Alevler yükseliyor, devasa bir duman çıkıyor. Bir dakika sonra itfaiye geliyor ve ateşi söndürmeye başlıyor. Uçağın düşmesine neden olan olay şu anda bilinmiyor.
4.
Dört adam uçuş yapmak için dışarı çıkıyor, uçuş anını kendi kameralarıyla çekiyorlardı. Uçak, video açıklamasından öğrendiğimize göre sıcaklıklar nedeniyle uçmaya çabalıyor ancak sonunda piste inmeden önce başka bir yere inmeyi başarıyor. Daha sonra indikleri yerden tekrar denemek için uçağı çalıştırıyorlar. Uçak nihayet kalkmayı başarıyor ve ilerideki ormana yaklaştıklarında her şey güzel görünüyor. Felaket orman üzerinde yüksekliklerini kaybetmeye başlarken oluyor. ve uçak uzun boylu bir ağaca çarpıyor. Kamera, uçağın ağaçtan ağaca çarpması ve ormana düşmesi gibi dehşetli anları kaydediyor. Şans eseri, pilot yaralanmış olmasına rağmen hayatta kalıyor.
3.
Tayvan Taipei’de bir araba, trafik kamerasıyla birlikte 4 Şubat 2015’te otobana çıktı. Bulutlu bir gün ve yağmurun var gibi görünüyor. Yolda bir uçak görene kadar her şey gayet iyi görünüyor ve uçak otoyola doğru inmeye başlıyor. Uçak otoyolu sıyırıyor ve kenardan nehre doğru düşüyor, yola kuyruğunun parçaları saçılıyor. Uçuş, TransAsia Airways 235 seferiydi ve 38 kişi öldü.
2.
Bu video, uçağın piste indiğinde, havalimanının çitinden geçerek karayoluna girerken meydana gelen Red Wings Airlines’ın 9268 numaralı Uçuş Moskova’daki kazasını 29 Aralık 2012’de görüntüledi. Uçağın piste indiği noktayı görüyoruz ve parçalanmaya başlıyor. Uçağın parçaları her yere uçuyor ve önündeki arabanın yanına büyük bir yığın vuruyor ve arabayı yol bariyerine çarptırıyor.
1.
Bir polis arabası, bir ağaçlığa düşen bir uçağı görüyor. Aracın sirenleri yanmaya başlıyor ve polis memuru, kaza mahalline giderken yola çıkmak için konuşmaya başlıyor. Polis kazaya yaklaşırken memurun nefesindeki kaygıları duyuyor ve ne tür korkular düşlediğini merak ediyoruz. İnsanlara yangından ve diğer görevlilerinin yolundan çekilmesi için sesleniyor.

01.04.2017 tarihinde eklendi 80 kişi izledi 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız
İlgili Terimler : , , , , , ,

BENZER VİDEOLAR

Tuning Time 1.bölüm Serro’S GAREGE Tanıtım Kahramanmaraş

Tuning Time 1.bölüm Serro’S GAREGE Tanıtım Kahramanmaraş 11.09.2017 tarihinde eklendi - 22 kişi izledi

DÜNYANIN EN PİSİKOPAT PİLOTLARI #EFSANELER

DÜNYANIN EN PİSİKOPAT PİLOTLARI #EFSANELER 21.07.2017 tarihinde eklendi - 95 kişi izledi

Ehliyet Kursu – Araç Park Etmek

Ehliyet Kursu – Araç Park Etmek 29.05.2017 tarihinde eklendi - 32 kişi izledi

Bomboş yolda akıl almaz kazalar

Bomboş yolda akıl almaz kazalar 01.04.2017 tarihinde eklendi - 65 kişi izledi

Dünyadan Dehşet Verici Kazalar

Dünyadan Dehşet Verici Kazalar 01.04.2017 tarihinde eklendi - 80 kişi izledi

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Oftentube.com

Hedefinibul

View My Stats Oftentube.com - Sosyal Paylaşım, Video ve Eğlence Topluluğu - video izle, paylaşımlarınla eğlence ortamında bulun.